Hizmetlerimiz

 
Bilgisayar Sistemleri

Yıllar verilmiş bir verinin kayıp olduğu gördüğmüzde ne kadar hayati önem taşıdığını yedeklemenin ne olduğunu ve tekrar aynı durumda düşmemek için yapılması gerekenleri tecrübe ettik,

Artık neredeyse kağıt ortamında hiç bir şeyin yapılmadığı yazışmaların, tekliflerin ve daha aklımıza gelebilecek her şeyin bilgisayar ortamında yapıldığını herkes biliyor burada Serverlar, Ana makinalar, Yedeklemeler, Sanallaştırmalar çözüm oluyor.İşletmeniz için en uygun fiyatlı ve gerekeni kuruyor ve sürekliliğini sağlıyoruz.

Bütün verilerin tek bir bilgisayar üzerinde tutularak her bilgisayardan ulaşılması, ağ üzerinde bağlı olan bir yazıcıya direkt yazdırma, maillere, haberleşme gibi tüm olanakları profesyonel ekibimiz sizler için kuruyor ve desteğini veriyor.

Unutmayın kurumsallık ve süreklilik bir iş yerinde Bilgi İşlem Departmanında başlar...Web Tasarım ve Yazılım Hizmetleri

Biliyoruz ki sizin için zaman ve prestij önemli, günümüzde prestijinizi sergilemek ve sizi tanıtmak, sizer ulaşmayı ve izlenebilirliğinizi artırmak için profesyonel, görsel web tasarımlarını inşaa ederek site ziyaret analizi ve verimliliğini takip ediyoruz.

Yapmış olduğumuz kurumsal web tasarımlarında işletmelerinizi tanıyarak analiz çalışmaları sonrasında sizleri dünyaya anlatıyoruz.

Her zaman işiniz ve işletmenizin başında olamayabilirsiniz, süreçleri takip etmek ve anlık haberdar olmak işletmenizin ve sizin işe ne kadar ciddi baktığınızı gösterir bu noktada ERP Çözümler rol alır. Bir ürünün teklif aşamasından tutun satın alınmasından sevkiyat aşamasına kadar neler yapılmış ne aşamadasınız raporlarını anlık takip edebilirsiniz.

Kullandığınız Logo programları Netsim programları sonuçta, paket programlar bazen işletmelerin ve sizin isteğinize cevap veremeyebilirler, biz sizin istediğiniz eklentileri raporları tasarlayarak bu tür programlara yardımcı olarak sizlere daha verimli olmalarını sağlıyoruz.

Siz İsteyin, Biz İşletmenize Özel Çözümler Üretelim..Siber Suçlarla Savaş

Her noktada bahsettiğimiz bilgisayar güvenliği ağda ve internette , cd ve usb ortamında kullanılan bilgisayar ve bilgisayar sistemi ile çalışan cihazlar ve işletmeleri tehdit etmektedirler.

Çoğu kullanıcılar için genelde yaşları 15-20 yaş arası gençler için hobi ve gelir kaynağı haline gelen Hacker'lik tüm dünyayı Siber Alem diye adlandırdığımız sanal ortamı tehdit etmekte ve can yakmaktadırlar.

Yıllar verilmiş, bir veritabanını yada önemli belgeleri bunun yanında sadece bizi değil devlet ve askeri kurumları bile tehdit eden saldırganlardan ve zararlı yazılımlardan sizleri korumak adına güvenlik duvarları, virüs programları yapılandırmak için korunmanızı sağlıyoruz.

En ufak hatayı kabul etmeyen sistemlerin kurulması yapılandırılması ve sürekliliğinin sağlanması tecrübe ve profesyonellik ister. FDS Bilişim ekibmiz sizin için en iyiyi planlıyor ve her geçen gün Ar-Ge çalışmalarını sürdürüyorlar.

Unutmayın En Güvenilir Bilgisayar Fişi Çekilmiş Olandır. Ama Fişi Çekilen Bilgisayarın Kimseye Faydası Yoktur...